Domy z keramzytu w cenie mieszkania? Czy warto?

Domy z keramzytu w cenie mieszkania.

Domy z keramzytu w cenie mieszkania? Ciepły dom z keramzytobetonu.

Codziennie w Polsce rozpoczyna się lub kończy budowa prefabrykowanego domu z keramzytu. Dzięki nowoczesnej technologii, ledwie w ciągu kilku miesięcy spełniają się kogoś marzenia o solidnym, ciepłym i ekologicznym domu. Paweł Peterek z firmy Serwis-dom.pl tłumaczy, na czym polega fenomen popularności domów, które od dziesięcioleci sprawdzają się w Skandynawii, od kilku lat w północnej części Polski, a i u podnóża Beskidów są skazane na sukces.

Domy-Expobud.pl jest miejscem, w którym spełnia się marzenia o nowoczesnym, wygodnym i ekologicznym domu. Toruńskie przedsiębiorstwo buduje ponad dwieście domów rocznie, co jest bezkonkurencyjnym wynikiem. Postaraliśmy się, aby spełnić oczekiwania także klientów z południowej Polski, którzy oczekują domów niedrogich, ale trwałych, bezawaryjnych i ekologicznych pod każdym względem. Spełniamy wszystkie te potrzeby i o wiele więcej – mówi bielszczanin Paweł Peterek- Dyrektor regionalny Serwis-dom.pl – ogólnopolskiego partnera handlowego Domy-Expobud.pl.

 

Postaw na domy z keramzytu

Domy-Expobud.pl buduje w technologii ciepłych ceramicznych ścian z keramzytu. – Sprawdza się ona od dziesięcioleci w Skandynawii, gdzie klimat jest o wiele surowszy – zwraca uwagę Paweł Peterek. Keramzyt jest lekkim kruszywem budowlanym, wypalanym z oczyszczonej gliny. W ekologicznym procesie produkcji powstają okrągłe bryły pokryte twardą ceramiczną powłoką. Ostatecznie gotowe ściany ceramiczne składają się w 75 procentach z keramzytu, 15 proc. z piasku i 10 proc. z cementu, który jest jedynie spoiwem. Ściany są gładkie i nie wymagają tynkowania, bo wystarczy jedna warstwa przecierki gipsowej. – Choć ta technologia, z uwagi na wysoką jakość budulca, jest dwa razy droższa niż tradycyjna, to dzięki temu, że Expobud się w niej wyspecjalizował i dzięki znacznej skali produkcji, oferujemy ją w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dlaczego warto postawić właśnie na keramzyt? – Największym atutem jest szybkość wznoszenia domu z gotowych ścian. Dom z oknami może być już gotowy w trzy tygodnie. Ściany mają doskonałe właściwości termoizolacyjne i akustyczne, a atmosfera budynku przypomina te postawione z cegły. Już na etapie produkcji ściany są uzbrajane w kanały na potrzeby wszelkich instalacji. W takim domu jest ciepło, bezpiecznie i komfortowo – ściany są odporne na wilgoć, procesy gnilne, zagrzybienie, zagnieżdżanie się owadów i gryzoni oraz mają wysoką mrozoodporność. To także materiał całkowicie niepalny. Precyzja produkcji wyklucza błędy wykonawcze i powstawanie mostków termicznych – wylicza Dyrektor Regionalny Paweł Peterek.

 

Szybka i prosta budowa – domy z keramzytu

Firma poleca swoim klientom sześć podstawowychprojektów. – Stawiamy na jakość, a nie na ilość. Nasze projekty są dopracowane w każdym calu, o czym świadczy brak reklamacji. Dla firmy od lat pracuje zgrany i fachowy 400-osobowy zespół. Zajmujemy się całością inwestycji w każdym aspekcie. Uniezależniając się od podwykonawców czy dostawców, mając przy tym doświadczenie i świetną organizację pracy, potrafimy więc postawić nowy dom w kilka tygodni – objaśnia Paweł Peterek.

Projekty domów, w większości parterowych, ale z potencjałem na zagospodarowanie poddasza, przewidują powierzchnię użytkową od 82 do 166 metrów kwadratowych, salon, od trzech do pięciu sypialni i kuchnię. Opcjonalnie można mieć strych lub poddasze użytkowe, garaż, wiatę, rolety i inne dodatki. Nasze projekty to wynik analizy rynku i dogłębnego badania potrzeb nabywców – tłumaczy szef regionu.

Co ważne dla osób ceniących sobie swój czas, profesjonaliści wykonają za nas wszelkie czynności związane nie tylko z budową, ale i jej przygotowaniem. – Wspieramy klienta w całym procesie nie tylko pod względem technicznym, ale i formalno-prawnym. Zadbamy o przyłącza i pomożemy w montażu pomp ciepła czy paneli fotowoltaicznych. Oferujemy też pomoc w zakresie finansowania inwestycji kredytem hipotecznym. W razie potrzeby, poszukamy też odpowiedniego miejsca pod budowę. I zachęcimy do tego, by nasz przyszły klient mógł się skontaktować z tymi, którzy wcześniej nam zaufali. Ci, marzenie których o własnym domu spełniliśmy, chętnie dzielą się bowiem swoimi refleksjami – zauważa Paweł Peterek. – Co dla nas niesamowite, to funkcjonująca na Facebooku – zupełnie poza naszą kontrolą – grupa o nazwie „ Domy Expobud – Mieszkańcy”. Jesteśmy dumni, że możemy tam czytać tyle podziękowań i wspaniałych opinii o naszej firmie. Przyszli klienci mogą porozmawiać z innymi użytkownikami naszych konstrukcji, a często to kończy się zaproszeniem na kawę. Poniekąd tworzymy taką „Expobudową rodzinę”. Wszystko dlatego, że ludzie doceniają to, co naprawdę dobre i chcą się tym dzielić z innymi. Trudno o lepszą reklamę, niż opinie zadowolonych użytkowników – dodaje przedstawiciel regionalny. A warto dodać i to, że praca firmy, projekty domów i technologie zostały docenione tak prestiżowymi nagrodami, jak „Diamenty” Forbesa czy tytułem „Gazeli Biznesu”.

 

Sprawdź sam i umów się na prezentacje domy z keramzytu!

Z uznaniem na temat domów oferowanych przez Domy-Expobud.pl wypowiada się już ponad 1000 rodzin, które w nich zamieszkały w ostatnich siedmiu latach praktycznie w każdym regionie Polski. – To nie tylko kwestia jakości, ale i faktu, że obecnie nowy dom można kupić w cenie zbliżonej do mieszkania, które osiągają ceny niewspółmierne do komfortu życia. Nasze domy, dzięki nowoczesnej technologii, oszczędności, optymalnym rozwiązaniom przestrzennym i użytkowym, spełniają natomiast oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. To wymarzony wybór zarówno dla młodych rodzin z dziećmi, ale i dla seniorów, którym odpowiada niezrównana wygoda naszych konstrukcji – tłumaczy Paweł Peterek. – Właściciel marki Domy-Expobud.pl sam swego czasu budował pierwsze domy. Dopieszczał każdy szczegół tak, jakby budował dla siebie, stawiając na najwyższą jakość, komfort, bezpieczeństwo i oszczędne użytkowanie. Dzięki temu możemy teraz spełniać marzenia ludzi o tym, by zamieszkać we własnym idealnym domu i mieć swoją życiową enklawę. Robimy to w tak przyjazny i wygodny dla nich sposób, że nie muszą się martwić o nic innego, niż o wyznaczenie dnia, w którym po raz pierwszy wypiją na tarasie kawę z rodziną i przyjaciółmi – puentuje Paweł Peterek.

Serwis-dom.pl Ogolnopolski Partner Handlowy Domy-Expobud.pl
Żory, ul. Wojska Polskiego 1C
www.serwis-dom.pl

Zobacz cennik

O nas

Serwis-Dom.pl to miejsce, w którym spełnisz swoje marzenie o nowoczesnym, wygodnym i ekologicznym domu.

Dane kontaktowe

Infolinia:
+48 504 294 294

Biuro czynne:
Pn – Pt: 08:00–16:00

Wszystkie prawa zastrzeżone. Wspierane przez emanager.me – zarządzanie i outsourcing sił sprzedaży w Internecie

Szukaj na stronie